Search our Site

Svým klientům poskytuji zatím málo používanou, ale zato velmi účinnou metodu prezentace jejich nemovitosti - VIDEO-PROHLÍDKU. Je to způsob prodeje, který velmi urychlí samotný prodej. Chcete vědět čím to je?


 V dnešní době zájemci o koupi nějaké nemovitosti prohledávají internet, málo když již volí jinou formu, kde najít nemovitost podle svých představ. A jaké činnosti na internetu lidé nejraději dělají? Hned po čtení zpráv je to sledování videa! S rostoucí popularitou sociálních sítí typu Facebook nebo Youtube je to logické. Video je nejčastěji sdílená forma obsahu. Vede před běžnými texty i obrázky. Velkou roli hrají vyhledávače, především Google. A například video server Youtube.com je druhým největším vyhledávačem na internetu. A jak jistě víte, Google do svých výsledků vyhledávání také umísťuje i videa ze serveru Youtube a zobrazuje je na předních pozicích. Lidé raději rozkliknou informaci s videem, než bez něho.
Mluveným slovem a poskládáním foto a video záběrů do videoprohlídky lze značně ovlivnit to, jak lidé o nemovitosti budou přemýšlet. Lze jim totiž i vnuknout myšlenku, že se jim má nemovitost líbit.

Lidé se prostřednictvím videa dozvědí o nemovitosti daleko více, než jen z inzerátu s fotkami.
Majiteli i případně realitnímu makléře a nakonec i samotnému zájemci shlídnutí video-prohlídky může ušetřit velké množství času, neboť po shlédnutí dostatečně podrobného videa je zájemci jasné, zda se jedná o nemovitost podle jeho představ a zda má vůbec význam na prohlídku jet.
A dokonce i naopak, video může zájemce přesvědčit, že se jedná o nemovitost, která stojí za to - bez shlédnutí videa by se zájemce k prohlídce nemovitosti třeba vůbec ani nerozhodl....

 
Ze své zkušenosti mohu potvrdit, že od té doby, co používám video-prohlídky, jsem začala prodávat jako "o závod"


Zde je informační video - jak se mi podařilo najít způsob, aby se moje nemovitosti rychle prodaly. Jsou to právě  videoprohlídky, ale jde o to,  jak konkrétně je připravit a následně vše udělat, aby to na kupující zabralo ...

 

Všechny moje videoprohlídky najdete ZDE.....

 


.

Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz