Search our Site

Vzhledem k tomu, že je moje vlastní realitní kancelář franchízou NEXT REALITY GROUP, a.s., moje služby vycházejí z toho, jak jsou poskytovány v rámci této realitní kanceláře. Jedná se o kompletní servis, kdy kupující nedělá nic jiného, než jen podepisuje smlouvy. Osobně však k tomu přidávám ještě něco navíc - své osobní nadstandardní služby.


Vše o nadstandardních službách se dozvíte ZDE:

Jak probíhá prodej nemovitosti 


Zavolejte mi na tel. číslo 737303303

Společně se domluvíme, co pro vás můžeme udělat a sjednáme si termín návštěvy nemovitosti.


Navštívím Vás na Vaši nemovitosti

Jde o setkání a domluvení podmínek spolupráce. Rozhovor bude o detailním posouzení faktického stavu Vaší nemovitosti, určení reálné tržní ceny nebo a zodpovězení nejrůznějších vašich otázek. Získáte informace o realitním trhu a upozornění na možná úskalí při prodeji své nemovitosti.

Podpis zprostředkovatelské smlouvy

Dohodneme se na typu spolupráce. Vysvětlím vám, jaké jsou možnosti spolupráce, a pokud budete mít zájem, uzavřete dohodnutou formu zprostředkovatelské smlouvy.

Zhotovení fotodokumentace pro kvalitní prezentaci

Při návštěvě nemovitosti se snažím vždy zhotovit co největší počet fotografií. Pořídím kvalitní fotografie a také videozáznam vaší nemovitosti. K tomu navíc pořídím letecké záběry dronem (mám na to jako jedna z mála zkoušky u Úřadu pro civilní letectví). Vše zpracuji v profesionální záběry a pokud na to nemovitost bude vhodná připravím i video-prohlídku. Vlastním i techniku pro pořízení fotografií 360° - což je fotografie, kterou je možné otáčet do všech stran. Vše záleží jen na tom, co dohodneme a je to u mně zdarma.

Zjištění právního stavu nemovitosti

Zjistím aktuální a potřebné informace prokazující právní stav nabízené nemovitosti. Díky včasnému posouzení dokáži předejít případným problémům při převodu nemovitosti na nového nabyvatele.

Následuje okamžité nabídnutí nemovitosti

Naše realitní kancelář disponuje rozsáhlou databází poptávajících klientů, kterým vaši nemovitost ihned nabídneme. Případně ihned domluvíme prohlídku.

Prezentace nabídky

Vaši nemovitost budu zároveň ihned prezentovat na webových stránkách společnosti NEXT REALITY a na všech největších realitních serverech v České republice.


Kvalitní prohlídky nemovitostí

Při prohlídkách nemovitostí se snažím o maximum. Zájemcům předávám komplexní informace a využívám prodejních taktik, které je mohou kladně ovlivnit při jejich rozhodnutí, zda nemovitost koupí. 

Složení rezervačního poplatku 

Po zprostředkování prodeje, tedy po nalezení vážného zájemce o vaši nemovitost, uzavírá kupující rezervační smlouvu a skládá rezervační poplatek. Tím se zavazuje, že chce nemovitost skutečně koupit. 

Nabídka finančních služeb pro financování koupě nemovitosti

V případě zájmu poskytneme kupujícímu možnost využití našich finančních poradců, kteří zajistí kompletní financování koupě nemovitosti. 

Doprovodný právní servis

Kupní smlouvu, případně smlouvu o smlouvě budoucí či smlouvu o převodu členských práv a povinností u družstevních bytů, připravuje naše právní oddělení. Vypracuje pro vás smluvní dokumentaci, která je potřebná k převodu nemovitosti. Ve smlouvách je kladen důraz mimo jiné na způsob a termín úhrady kupní ceny, předání nemovitosti a bezproblémový zápis v katastru nemovitostí. Dále je vypracován návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí. V případě úspěšného uzavření prodeje nabízí naše společnost službu zdarma – advokátní úschovu finančních prostředků na základě výhradního zastoupení. 

Podpis smluv a doručení do katastru nemovitostí

Prodávající a kupující podepisují potřebné smlouvy v naší kanceláři případně na jiném místě dle společné dohody. Osobně zajišťuji doručení návrhu na vklad a příslušné dokumentace do katastru nemovitostí, případně zajistím doručení potřebné dokumentace do banky poskytující hypotéku (kontroluje výplatu finančních prostředků na účet prodávajícího). V případě prodeje na základě výhradního zastupování uhradíme poplatky za návrhy na vklad do katastru nemovitostí a poplatek za ověření podpisů na smlouvách.

Výplata finančních prostředků prodávajícímu

Dle dohody v kupní smlouvě obdrží v tomto kroku prodávající své peníze za prodanou nemovitost.

Předání nemovitosti

Pro předání nemovitosti připravím předávací protokol, do kterého se zaznamenají stavy měřidel elektřiny, vody, plynu a podobně. Pomohu Vám také přepis u jednotlivých dodavatelů médií, a tak s tímto krokem nemáte žádné starosti.
Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz