Search our Site

Společnost, pro kterou pracuji, mě zaujala tím, že svým klientům poskytuje opravdu kompletní realitní servis. Proto jsem se také rozhodla pro spolupráci a přidala i osobní služby navíc !!!

 

Nejprve přehled klasických služeb: 

                  

Služby pro vlastníky nemovitostí:

 • prodej nebo pronájem Vaší nemovitosti
 • profesionální zpracování inzerce
 • inzerci na všech nejsledovanějších realitních serverech
 • odborný komplexní právní servis
 • zajištění bezpečné úschovy pěněz
 • vyřízení formalit při prodeji nemovitosti

                                    

Služby pro kupující:

 • komplexní servis po dobu celého procesu koupě nemovitosti
 • vyhledání nemovitost dle vašich potřeb
 • prověření nemovitostí
 • nejvýhodnější financování i pojištění
 • vyřízení formalit při koupi nemovitosti

 

Kromě těchto základních služeb však poskytujeme i další speciální služby jako jsou:

 • výkup nemovitostí za hotové
 • řešení exekucí

 

 Ke všem klasickým službám, dělám pro své klienty i něco navíc:

 

 

 

 1. Služby navíc pro prodávající

 poskytuji nadstandardní služby, které urychlí prodej nemovitosti bez toho, aby bylo nutné prodávat "pod cenou"

 

a) Efektivní fotografie

     Vzhledem k tomu, že nabídka dnes opravdu značně převyšuje poptávku, je potřeba mezi ostatními inzeráty zaujmout. Na to nestačí jen tak nějaké fotografie neurčité kvality. Je potřeba mít fotky takové, aby inzerát jednoznačně odlišili od ostatních. Pořídila jsem si proto fotoaparát s hodně širokoúhlým objektivem, který hravě zachytí celou místnost, pořídila jsem i vysoce účinný blesk, zakoupila jsem velmi kvalitní program pro úpravu fotografií, naučila se, jak s tím vším zacházet a výsledkem jsou fotografie, které mi zajišťují velký příliv zájemců o prohlídky mých nemovitostí.

 

 

b) Video-prohlídky

     V současné době se začíná "rozjíždět" nový trend, a to jsou VIDEOPROHLÍDKY, tedy videa namísto klasických fotek. Tak jsem se do toho pustila. Pořídila jsem video techniku, absolvovala kursy, nakoupila programy na zpracování videa a pustila se do toho. Video je velmi účinné a dokáže zaujmout daleko více než fotografie. Nyní je to u inzerce velkou předností, která má nepředstavitelný vliv na to, aby zájemci o koupi rozklikli právě tento inzerát s videem. V druhé fázi pak na to, aby se na nemovitost prostě přijeli podívat.

Pro příklad se můžete podívat na některé moje video-prohlídky:a další:

   

c) Home staging - příprava nemovitosti pro inzerci a prodej

     Ale dobré fotky a video-prohlídka přece jen nejsou všemohoucí. Nemovitost, která není na prodej připravená, se jen těžko prodá. Když se podíváte na inzerci, kde se některé nemovitosti nabízejí dlouho a stále marně, jsou to většinou ty, kde je vidět velký nepořádek, nebo je sice uklizeno, ale vše je neuspořádané, nepůsobí to to vůbec dobře nebo z fotografií prostě máte negativní pocit. Dnes se již mnoho firem zabývá tzv. "home stagingem", což je příprava nemovitostí pro prodej. Tyto firmy se pustí do úklidu, vymalují, přemístí vše podle potřeby, aby to dokonale ladilo a dokonce i případně přivezou vlastní nábytek i doplňky. Samozřejmě to ale prodávající něco stojí. V rámci mých nadstandardních služeb jsem se rozhodla prodávajícím takový částečný home staging také poskytnout, a to ve formě rady co a jak udělat, připravit, změnit. Samozřejmě v rámci možností pomohu také. Teprve, když je nemovitost v takovém stavu, že je jisté, že vše bude vypadat dobře, pořizuji fotky a video.

před úpravou  po úpravě

 

d) Vyklizení nemovitosti a likvidace odpadu, zlepšení stavu a vzhledu nemovitosti

     Služby za které se platí tisíce ale i desetitisíce, můžete mít zdarma !!!!! Vše podmíněno uzavřením exkluzivní smlouvy s Next Reality Goup, a.s. na 1 rok, což je podmínka, která garantuje prodej přes mou osobu, tedy získání provize. Co vše ještě  můžete získat se dozvíte na www.madinare.cz

  


e) Profesionální stanovení reálné tržní ceny

     Aby majitel nemovitosti „neprodělal“ a zároveň svoji nemovitost neprodával kvůli vysoké ceně příliš dlouho nebo dokonce aby nemovitost kvůli ceně nebyla neprodejná, je potřeba velmi pečlivě promyslet, za jakou cenu se bude nemovitost nabízet. Cenu ovlivňuje mnoho faktorů (lokalita, stav a stáří, velikost a dispozice, okolí nemovitosti, pozemek, vedlejší stavby a další). Stanovit takovou cenu, aby byla optimální, není jednoduché. Cena se tvoří porovnáním podobných nemovitostí v určité lokalitě a přihlíží se k dalším různým skutečnostem. Tuto službu dělám pro své klienty automaticky a dostanou ode mne zpracovaný celý postup stanovení tržní ceny písemně včetně porovnávaných nemovitostí.

 

f) Odborné určení rozměrů a orientace nemovitosti

     Z mé praxe a jednání s kupujícími vím, že je pro ně velmi důležité předem vědět, jaká je zastavěná plocha (v katastru se to vyčíst nedá - tam je zastavěná plocha sečtena i s velikostí tzv. "nádvoří", což už není přímo ta stavba), jaké jsou rozměry jednotlivých místností a jak jsou místnosti orientované. I tyto informace mají velký vliv na úspěšnost prodeje nemovitosti. I pro tento druh služby jsem si pořídila techniku (naštěstí již není nutné běhat s metrem) a kupujícím tak mohu poskytnout zcela všechny potřebné informace o nemovitosti.

 

 g) Přímý a rychlý výkup nemovitostí s okamžitou zálohou na kupní cenu     Podrobnosti
 


2. Služby pro kupující

Služby pro kupující většina realitních kanceláří neposkytu nebo jen velmi omezeně, většinou je kupujícím vyhledávají nemovitosti dle jejich požadavku.
Já přidávám ještě další služby. Jsou sice placené, ale zase mohou kupujícm ušetřit spoutu peněz


a) Posouzení skutečného stavu nemovisti
a vyjednání co nejnižší prodejní ceny. Kupující tak může ušetřit třeba několik set tisíc korun.

 Služba samozřejmě není jen o tom, aby se vyjednala dobrá cena. Pro kupujícího je důležitý stav nemovitosti i proto, aby se mohl rozhodnout, zda o takovou nemovitost vůbec stojí, zda ho nebude čekat moc práce při následných rekonstrukcích atd. Jde i o to, aby nakonec kupující nemusel do rekonstrukce či oprav dát takové peníze, které vůbec nepředpokládal. Aby vůbec na nutné rekonstrukce nakonec měl, když předem nepředpokládal, že je nemovitost v tak špatném stavu. Mám také navázanou spolupráci s různými znalci a odborníky na prověření například vlhkosti zdiva, zdraví dřeva, přítomnosti různých škůdců, stav statiky a další. Prostě, chcete-li koupit nemovitost, rozhodně nemusíte kupovat "zajíce v pytli". Více zde


b) Zpracovní daňového přiznání včetně znaleckého posudku

Nově dle zákona již vždy platí daň z nabytí kupující. Zpracuji jim daňové přiznání a v rámci klasických služeb zajistím, aby příslušná část peněz od kupujícího (ve výši vypočítané daně) odešla na účet Finančního úřadu, prodávající pak již tuto prodejní záležitost nemusí vůbec řešit a myslet na ni. V souvislosti s vypracováním daňového přiznání pak zajistím i  případné zpracování znaleckého posudku. Je sice pravda, že od roku 2014 již není povinnost předkládat Finančnímu úřadu s daňovým přiznáním i znalecký posudek, ale on má i nyní svůj význam pro výši daně v případě, že dle tabulkového výpočtu by daň vycházela vyšší, než jsou 4% u kupní ceny.

 

 

Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz