Search our Site

Pokud sice nepotřebujete klasické služby realitní kanceláře nebo makléře, ale přeci jen chcete nějakou radu nebo dílčí pomoc  týkající se nemovitosti, pak je samozřejmě možné se na mě také obrátit. Je to možné písemně i telefonicky, případně mě můžete osobně navštívit na mé pobočce ve Vrchlabí.

A
dresa pobočky je:

Next Reality Group, a.s.
Krkonošská 138,
54301 Vrchlabí

Otevírací doba je od 9,00 hodin do 16 případně 17 hodin.
Vzhledem k tomu, že jsem hodně u klientů a ostatní makléři také, je potřeba si předem dohodnout schůzku.

Jednotlivé služby využívají především ti, kdo potřebují doklad o hodnotě nemovitosti k dědickému řízení, vyčíslení daru apod.
  • Mohu Vám odborně stanovit tržní hodnotu nemovitosti, které se věc týká.
  • Pokud potřebujete odborný znalecký posudek, ten ten Vám sice nezpracuji osobně, ale vše Vám zařídím u některého znalce, který Vám znalecký posudek (odhad) zpracuje.
  • Chcete-li poradit s daňovým přiznáním nebo dokonce daňové přiznání zpracovat (týká se kupujících od 11/2016), pak se Vám pudu rovněž ráda věnovat.
  • Určitě neodmítnu nikoho, kdo se příjde na cokoliv zeptat, byť by chtěl poradit třeba i s prodejem nemovosti, který si chce zajistit sám.

Většina těchto doplňkových služeb je zdarma, případně Vám předem sdělím cenu.
Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz