Search our Site

Stanovení správné tržní ceny je někdy pěkný oříšek. Co je to vlastně TRŽNÍ CENA ????? Rozhodně se nejedná o tabulkovou či odhadní cenu, jakou si například stanoví banka coby krytí svých podnikatelských rizik nebo jakou vypočítá odhadce nemovitosti ve znaleckém posudku pro účely daňového přiznání. Jde o cenu – částku, kterou je ochoten kupec za nemovitost zaplatit. Může se se znaleckým posudkem rozcházet třeba o stovky tisíc korun směrem nahoru či dolů.


Vypočítejte si právě nyní ideální tržní cenu pro svoji nemovitost:

  1. Vyhledejte ve Vaši oblasti 10 prodávaných nemovitostí nemovitostí, které jsou podobné té Vaši (například na Srealitách)
  2. Vyloučete 2 nemovitosti s nejvyšší a nejnižší cenou  a zbývajících 6 nemovitostí zapište v jakémkoliv pořadí do moji kalkulačky vpravo. Pokud tolik podobných nemovitostí ve vaší oblasti nenajdete, pak jich alespoň najděte 6 a všechny zapište do kalkulačky (všech 6 musí být vyplněných, jinak bude výpočet zkreslen).
  3. Nechte vše vypočítat a zvolte si, jakou cenu použijete. Částku samozřejmě zaokrouhlete na deseti nebo statisíce.

Můžete zvolit ideální cenu a očekávat, že se Vaše nemovitost bez problému zanedlouho prodá. Pokud chcete prodat rychleji, zvolte nižší cenu a pokud chcete cenu malinko nadsadit a získat více peněz, zvolte třetí cenu (ovšem počítejte s tím, že se nemovitost může prodávat déle).
Jedná se pouze o rychlý výpočet a ceny doporučené.
Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz