Search our Site

Stanovení správné tržní tržní ceny je někdy pěkný oříšek. Co je to vlastně TRŽNÍ CENA ????? Rozhodně se nejedná o tabulkovou či odhadní cenu, jakou si například stanoví banka coby krytí svých podnikatelských rizik nebo jakou vypočítá odhadce nemovitosti ve znaleckém posudku pro účely daňového přiznání. Jde o cenu – částku, kterou je ochoten kupec za nemovitost zaplatit. Může se se znaleckým posudkem rozcházet třeba o stovky tisíc korun směrem nahoru či dolů.

Nechcete využít služeb realitní kanceláře, ani žádného zprostředkovatele, chcete si s prodejem poradit sami? Nejste si jisti, co všechno je při prodeji nemovitosti potřeba udělat a zařídit? Nechcete naletět podvodníkům, chcete svoji nemovitost prodat bezpečně?

Vzhledem k tomu, že je moje vlastní realitní kancelář franchízou NEXT REALITY GROUP, a.s., moje služby vycházejí z toho, jak jsou poskytovány v rámci této realitní kanceláře. Jedná se o kompletní servis, kdy kupující nedělá nic jiného, než jen podepisuje smlouvy. Osobně však k tomu přidávám ještě něco navíc - své osobní nadstandardní služby.

Vaši nemovitost vykoupíme během velmi krátké doby. Během několika dní, po té co nás kontaktujete, již mužeme uzavřít kupní smlouvu a během dalších pár dní můžete mít již peníze na svém účtě.

Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz