Search our Site

Stanovení správné tržní ceny je někdy pěkný oříšek. Co je to vlastně TRŽNÍ CENA ????? Rozhodně se nejedná o tabulkovou či odhadní cenu, jakou si například stanoví banka coby krytí svých podnikatelských rizik nebo jakou vypočítá odhadce nemovitosti ve znaleckém posudku pro účely daňového přiznání. Jde o cenu – částku, kterou je ochoten kupec za nemovitost zaplatit. Může se se znaleckým posudkem rozcházet třeba o stovky tisíc korun směrem nahoru či dolů.

Svým klientům poskytuji zatím málo používanou, ale zato velmi účinnou metodu prezentace jejich nemovitosti - VIDEO-PROHLÍDKU. Je to způsob prodeje, který velmi urychlí samotný prodej. Chcete vědět čím to je?

Pokud sice nepotřebujete klasické služby realitní kanceláře nebo makléře, ale přeci jen chcete nějakou radu nebo dílčí pomoc  týkající se nemovitosti, pak je samozřejmě možné se na mě také obrátit. Je to možné písemně i telefonicky, případně mě můžete osobně navštívit na mé pobočce ve Vrchlabí.

Společnost, pro kterou pracuji, mě zaujala tím, že svým klientům poskytuje opravdu kompletní realitní servis. Proto jsem se také rozhodla pro spolupráci a přidala i osobní služby navíc !!!
Jsem tu pro vás a ráda se Vám budu věnovat, pokud se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem ať již z pracovní nebo ze soukromé sféry
Kontakt na mě je zde

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.

Pošlete rychlý dotaz